Rychlý kontakt
Tel: +420 416 836 166
Fax: +420 416 836 166
Mobil: +420 774 128 546
Email: info@kludi-cz.cz

O nás

O nás
Číslo účtu: 78-4681160277/0100

Tento internetový obchod provozuje Petr Slavík - BRAVEA, IČ 49107569, Chelčického 1228, Roudnice nad Labem.
Společnost vznikla v roce 1998 otevřením kamenného obchodu se zaměřením na prodej koupelnového vybavení a realizací koupelen na klíč.
Počátkem roku 2008 jsme začali realizovat myšlenku provozovat specializovaný internetový obchod s vodovodními bateriemi značky KLUDI.

ZÁRUKOU solidnosti a odbornosti tohoto internetového obchodu je:
 • snaha udržet dobré jméno naší společnosti
 • mnoholetá praxe s prodejem i instalací vodovodních baterií a dalšího koupelnového vybavení, kompletních výstaveb koupelen
 • přehled na trhu - držíme krok s moderními trendy
  Snažíme se minimalizovat starosti s případnou reklamací, proto nabízíme vyzkoušené zboží renomované značky s jasnými záručními podmínkami a servisem. Až na výjimky probíhá servis u zákazníka - není nutná demontáž.


 • Máte zájem o 3D fotorealistický návrh a kompletní vybavení Vaší budoucí koupelny ?
  Navštivte nás v kamenném obchodě v Roudnici nad Labem, Chelčického 1228.
  Vypracujeme Vám kvalitní 3D fotorealistický návrh budoucí koupelny. V praxi to znamená, že spolu s Vámi vybereme vhodný obklad, dlažbu, vybavení koupelny a s Vaší spoluprácí přímo před Vámi zpracujeme grafický návrh. Máte tak možnost během vytváření návrhu konzultovat úpravy, které okamžitě zakomponujeme. Sledujeme současné moderní trendy a s naší pomocí můžete získat jedinečný vzhled Vaší nové koupelny.
  Víme, že právě koupelna může být jednou z nejkrásnějších a nejpříjemnějších součástí Vašeho bydlení. My uděláme maximum proto, aby tomu tak bylo, protože Vaše spokojenost je pro nás důležitá. Preferujeme velmi individuální přístup k zákazníkovi. Poskytovaným kompletním servisem služeb se snažíme minimalizovat Vaše starosti.
  Více ne webových stránkách www.koupelny-bravea.cz