O Kludi

O Kludi


KLUDI je tradiční německou firmou s historickými kořeny v Sauerland. Jako jeden z vedoucích výrobců baterií pro koupelny a kuchyně dnes dodává výrobky na všechny světové trhy.
Společnost KLUDI o sobě:
Zdá se být trendem, že průmyslové firmy dnes vyrábí gumové holínky a zítra budou vyrábět mobilní telefony. My od KLUDI se vědomě stavíme proti tomuto duchu. Všechny naše znalosti a dovednosti věnujeme vývoji, designu a výrobě baterií pro kuchyně a koupelny. V našich bateriích se spojuje řemeslná dokonalost, vysoká funkčnost a design, tak aby vždy odrážely nadčasovou koupelnovou architekturu.

Stručně historie - zavazující tradice:
Roku 1926, kdy byla založena Franzem Scheffrem v Mendenu, Sauerland, čítá dnes celosvětově společnost KLUDI přes 1030 pracovníků. Od začátku se zaměřujeme na vývoj a výrobu kvalitních armatur.

Inovace - v každém výrobku se skrývá dobrý nápad:
Výrobky od KLUDI se nevyznačují jen vysoce jakostním materiálem, pečlivým zpracováním a kvalitou s dlouhou životností. Jsou postaveny také na inovativních řešeních designu, funkčnosti a techniky. S těmito kompetencemi stanovuje KLUDI neustále nová pravidla.

Design - dokonalá forma i funkce, zážitek z designu:
Design od KLUDI se orientuje na životní styl vnitřní architektury. A na vkus našich zákazníků. Vyvíjíme produkty, které splňují nároky nadčasové koupelnové architektury. Od purismu po nostalgii, od klasického po středomořský styl, od jednoduchosti po neobyčejnost - a vše s láskou k detailu.

Kvalita a prostředí - kvalita podle pravidel, norem, prozkoušeno, cejchováno:
KLUDI nabízí svým zákazníkům značkové výrobky a služby vysoké kvality - trvale. Kvalita produktů je neoddělitelně spojena také s kvalitní výrobou. Každý výrobek KLUDI projde rukama mnoha pracovníků. Spolu vytváříme hodnoty pro nás a naše zákazníky - výrobky, které se prodávají a nakupují pod značkou KLUDI.

KLUDI ve světě:
KLUDI je mezinárodní společnost firem a přece je v podstatě rodinným podnikem. Za pracovníky a managementem stojí jeden vlastník s nápady a vizí. S výrobními základnami v Německu a Evropě, stejně jako s prodejní sítí po celém světě, máme za úkol uspokojit.....